Hatteng flerbrukshall 2018/19

Tid

Aktivitet

Forening

Kontaktperson

Mandag

 

 

 

17.00 – 18.15

Fotball J13

Storfjord IL

Helen Ryeng

18.15 – 19.30

Fotball G13

Storfjord IL

Jon Chr. Solberg

19.30 – 21.00 Fritidsklubben

Tirsdag

 

 

 

17.00 – 18.00

Fotball J10

Storfjord IL

Renate Frostad og
Benedicte Lilleng

18.00 – 19.00

Friidrett barn

Storfjord IL

Odd Geir Fagerli

19.00 – 20.00

Friidrett ungdom

Storfjord IL

Odd Geir Fagerli

20.00 – 22.00

Gymaktiviteter

UiO Borgen

Agnete Amundsen

Onsdag

 

 

 

17.00 – 18.00

Fotball 5-7 år?

Storfjord IL

Roar Nyheim

17.30 - 18.45 Pilates (partallsuker) Privat gruppe

Ella Nilsen-Soul

18.00 – 20.00

Turn barn

Storfjord IL

Hanne Figenschau

Torsdag

 

 

 

17.00 – 18.30

Fotball G8/G9

Storfjord IL

Helen Ryeng

17.30 - 18.45 Pilates (oddetallsuker) Privat gruppe

Ella Nilsen-Soul

18.30 – 19.45

Fotball J13

Storfjord IL

Helen Ryeng

19.45 – 21.00

Fotball G13

Storfjord IL

Jon Chr. Solberg

21.00 – 22.00

Fotball herrer?

Storfjord IL

Roar Nyheim

Fredag (odde)

 

 

 

19.00 – 21.00

Innebandy herrer

Storfjord innebandy

Hugo Figenschau

Lørdag

 

 

 

10.00 – 12.00

Dans barn

Storfjord IL

Kari Sneve

16.30 – 18.00

Friidrett veteran

Storfjord IL

Odd Geir Fagerli

Søndag

 

 

 

10.00 – 12.00

Lek og ballspill

Privat gruppe

Stine Strømsø

17.30 – 19.30

Fotball herrer

Storfjord IL

Roar Nyheim

19.30 – 21.30

Innebandy herrer

Storfjord innebandy

Hugo Figenschau

Hatteng kunstgressbane sesongen 2019

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Turnering
21.06.2019 19.15 Storfjord/Skibotn Ramfjord 2 6.div Menn avd 3
24.06.2019 18.00 Storfjord 1 Tromsø -2010-F1 G9 5er avd 6
25.06.2019 18.30 Storfjord/Nordkjosbotn Ulfstind J2009 J10 7er avd 2
29.06.2019 13.00 Storfjord/Skibotn Lyngstuva  6.div Menn avd 3
13.08.2019 18.30 Storfjord/Nordkjosbotn Reinen J09 Hvit J10 7er avd 2
17.08.2019 14.00 Storfjord/Skibotn Laksvatn  6.div Menn avd 3
19.08.2019 18.00 Storfjord 1 Ulfstind G2010 G9 5er avd 6
22.08.2019 19.15 Storfjord/Skibotn Tromsdalen 3 6.div Menn avd 3
02.09.2019 18.00 Storfjord 1 Reinen G10 Sort G9 5er avd 6
04.09.2019 18.30 Storfjord/Nordkjosbotn Hamna Blå  J10 7er avd 2
14.09.2019 14.00 Storfjord/Skibotn Nordkjosbotn 2 6.div Menn avd 3
16.09.2019 18.00 Storfjord 1 Krokelvdalen Frøy G9 5er avd 6
17.09.2019 18.30 Storfjord/Nordkjosbotn Tromsø -2009-J1 J10 7er avd 2
19.09.2019 19.30 Skibotn  Nordkjosbotn G14 7er avd 1

Hatteng svømmebasseng våren 2019

Tid

Aktivitet

Forening

Kontaktperson

Mandag

 

 

 

18.00 – 19.30

Svømming barn

Skibotn IL

Cato Ulriksen

19.30 – 20.30?

Svømming voksne?

Åpen treningsgruppe?

Ingvild Bjørklund?

Onsdag

 

 

 

17.00 – 19.00

Svømming barn

Storfjord IL

Odd-Arne Jenssen

19.00 – 20.00

Svømming eldre

Storfjord pensjonistforening

Ann-Mari Hansidatter

Lørdag

 

 

 

11.00 – 13.00

Svømming barn

Storfjord IL

Odd-Arne Jenssen

13.00 – 15.00

Familiesvømming

Storeng Steindal Trim

Eva Kristiansen

Søndag

 

 

 

11.00 – 13.00

Svømming barn

Storfjord IL

Odd-Arne Jenssen

14.00 – 16.00

Svømming barn/voksne

Oteren framlag

Inger Esekielsen

Skibotnhallen 2018/19

Tid

Aktivitet

Forening

Kontaktperson

Tirsdag

 

 

 

18.00 – 19.00

Fotball miniputter

Skibotn IL

Øyvind Eriksen

19.00 – 20.30

Fotball

Skibotn IL

Øyvind Eriksen

Torsdag

 

 

 

18.00 – 19.00

Fotball G12

Skibotn IL

Øyvind Eriksen

19.00 – 20.30

Fotball G15

Skibotn IL

Øyvind Eriksen

Skibotn samfunnshus 2018/19

Tid

Aktivitet

Forening

Kontaktperson

Tirsdag

 

 

 

18.00 – 20.00

Turn barn

Privat gruppe

Toni Mattila

Onsdag

 

   
18.30 - 20.00 Taekwon-Do Privat gruppe

Geir Ivar Johansen

Vestersidasenteret 2018/19

Omsøkt tid

Aktivitet

Forening

Kontaktperson

Mandag

 

 

 

18.00 – 19.30

Zumba

Åpen treningsgruppe

Kari Sneve

19.30 – 21.00

Innebandy damer

Åpen treningsgruppe

Aina Fagerli

Torsdag

 

 

 

18.00 – 21.00

Innebandy damer

Åpen treningsgruppe

Aina Fagerli

Søndag      
11.00 - 13.00 Lekeaktiviteter barn Åpen treningsgruppe Monica Fyhn